Burried memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burried memories

Un forum RPG real
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tained purity

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:21 pm

-Nu e un mod sa scapi de probleme...doar le amani. Ieseai doar pe moment din starea aia, dar tot o aveai chiar daca continuai sa te droghezi.spuse incet.
Isi inclesta usor degetele in pumn. Nu se simtea deloc bine.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:22 pm

Observa ca ceva era in nereula cu ea si vroia sa stie ce anume.
-Hei, ce s-a intamplat? Esti bine? o intreba, mangaindu-i incet obrazul.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:24 pm

-Nu ma simt bine, poate imi e foame. Spuse dand usor din umeri.
Il privi de aceasta data si ofta incet simtindu-i degetele pe obrazul ei.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:26 pm

-Pai hai sa mananci. zise si o ajuta sa se ridice, coborand in bucatarie, tragand-o dupa el. Zi-mi ce vrei sa-ti fac sa mananci. spuse uitandu-se prin frigider, neavand nicio idee.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:30 pm

Il urma, chiar daca nu vroia sa manance. Ofta usor si il privi.
- Un sandwici imi e de ajuns serios.spuse . Mi-l pot face si singura stii nu? Intreba amuzata.
Nu mentionase ca nu mai mancase de cateva zile, si sigur de aceea nu se simtea bine, dar acum nu mai conta.
Se rezema de bufet privind in alta parte.
-Tu saruti pe toata lumea cand esti sub efectul drogurilor? Intreba.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:43 pm

Ii facu doua sandwichuri si i le puse pe o farfurie.
-Um nu....scuze. spuse stand cu spatele la ea vazandu-si de treburi, incercand sa nu arate ca era ceva in neregula din nou in ceea ce prive intamplarile din ziua trecuta.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:46 pm

-Stii bine ca te cunosc.spuse oftand.
Il prinse usor de umar si il intoarse spre ea.
-Vorbeste cu mine. Spune-mi ce este in neregula.spuse serioasa si il privi.
Si ea era derutata in ceea ce il privea, dar vroia sa vorbeasca depsre asta, altfel nu vor rezolva nimic.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 3:49 am

Se intoarse cu fata spre ea si se rezema cu fundul de marginea mesei de gatit si ofta incet. El era vesel mereu, glumea de fiecare data si rareori era nervos sau asa absent, dar acum era intr-o situatie aiurea si simtea nevoia sa se descarce. Plus ca era direct de obicei si nu o lua pe ocolisuri.
-Pai na...toata faza asta cu Loreen mi se pare o tampenie, nu stiu de ce am simtit toate lucrurile alea pentru ea, acum m-am mai trezit si eu...plus ca nu stiu...te plac foarte mult...zise privind-o si ofta.
De mama sa nu vroia sa mentioneze. Era un subiect mult mai delicat pentru el.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 3:54 am

Isi musca buzele si continua sa il priveasca. Nu stia ce sa zica , tinea la el foarte mult.
- Imi pare rau pentru faza cu Loreen, serios. Nu meritai nimic din ce a facut ea....si la faza cu mine...ei bine nu stiu ce sa zic. Tin la tine mai mult decat ar fi trebuit in mod normal, dar asta mai poate astepta sa iti revii tu si apoi nu stiu..spuse incet.
Ii atinse usor obrazul nestiind ce sa zica sau faca.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:00 am

Isi musca buza usor, gandindu-se apoi ii mai veni ceva in minte.
-Dar tu ai prieten. spuse privind-o pe bruneta si zambi fals.
Stia ca avea iubit, asa ca totusi, mai bine nu se baga in relatia ei.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:05 am

-Nu mai am...daca aveam crezi ca ramaneam sa dorm la tine? Si nici nu te sarutam seara trecuta. Ne-am despartit acum doua saptamani...spuse si se dadu un pas in spate.
Erau multe la mijloc , dar acum putea sa dea o parte din carti pe fata.
-A fost cu mine doar din cauza unui pariu si sa se culce cu mine, dar a doua varianta nu i-a iesit si pe langa toate astea ma inselat .spue dand usor din umeri. Si nu mai zambi fals, ca stii ca te cunosc si imi dau seama.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:10 am

Se incrunta un pic. Nu stia ca Josh putea fi atat de nenorocit. Ii era prieten dar mereu crezuse ca tinea cu adevarat la Dayane. O imbratisa sarutand-o pe obraz.
-Dar tu pe mine de cand ma placi, ma rog? o intreba usor ironic privind-o sceptic.
Era ciudat ca abia acum aflase.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:12 am

Chicoti incet si isi lasase capul pe umarul lui muscandu-si buzele.
-Hmm de vreo doi anii.spuse cu o voce de copil nevinovat.
Chicoti incet fara sa il priveasca acum.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:14 am

Brusc, ii pierise zambetul de pe chip.
-Si ce dumnezeu ai asteptat sa mi-o zici? Asteptai sa ma cert cu idioata aia?! intreba pe un ton amuzat insa era serios.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:16 am

-Pai sstiii, e o poveste amuzanta. Spuse razand. Nu am stiut sa iti zic ca tu oricum aveai prietena si stii ca nu ma bag unde nu imi fierbe oala.spuse pe un ton dulce si nevinovat.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:19 am

-Da, dar pana sa am prietena ce ai pazit? o intreba dandu-i niste castane in cap.
Fusese cu Loreen cateva luni, dar pana atunci fusese singur o vreme din cauza ca nu gasea pe cineva care sa-i placa.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:22 am

-Te leg de pat daca mai imi dai castane.spuse scotand limba la el si il prinse de mana. Am fost prieteni tot timpul si nu am stiut cum sa iti zic . Da stii acum deeci e bine.spuse razand.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:24 am

Isi dadu ochii peste cap si o trase spre el, imbratisand-o si ii saruta crestetul.
-Aoleo, fraiera mica ce esti...sopti si rase incet.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:26 am

-Taci. Si sa fim seriosi daca stiai dinainte ssa fii cu Loreen tot nu sar fi schimbat ceva.spuse stand cu capul pe pieptul sau.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:27 am

-Mba da...spuse ranjind apoi. Te-am placut ceva-ceva si inainte. zise incercand sa nu rada. Dar taci, gata. continua razand pana la urma.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:29 am

-Trebe sa iti mai zic cevaaa.spuse cu o voce de copil dulce. Am cam ei bine amenintat-o pe Loreen ieri, deaia nu te-am lasat sa ma duci acasa..spuse privindu-l inocenta.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:33 am

Isi dadu ochii peste cap.
-Nu o mai pomeni, bine? Las-o in pace, nu o mai ameninta, ca oricum e idioata. zise si Mike aparu in bucatarie, tragand-o cu dintii pe Dayane de blugi. Vroia sa il lase pe stapanul lui in pace ca sa se joace cu el.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:35 am

-A deci o pot omori. Mie imi convine.spuse razand .
Simti cand Mike o trase de blugi.
-Daca ii rupe o sa imi cumperi zece perechi.spuse razand si il privi serioasa pe Antony.
Back to top Go down
Antony Morato
Admin
Antony Morato


Posts : 155
Join date : 2012-10-02

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:38 am

Mike incepu sa latre la Dayane si sa maraie nervos punandu-si labutele pe picioarele ei si continua sa latre.
-Haide amice, las-o ca e nesatisfacuta. zise privind-o urat si isi lua cainele in brate si incepu sa rada, amuzat de ce spusese el insusi. Scuzeeee.
Back to top Go down
https://burried-memories.forumgratuit.ro
Dayane Belmdono

Dayane Belmdono


Posts : 154
Join date : 2012-10-03

Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitimeThu Oct 04, 2012 4:42 am

-Si vrei sa ma satisfaci? Intreba ironica si il privi urat.
Scoase limba la el si se aseza pe masa.
Toata era plina de vanatai si rani, dar era ok si asa.
-Ma adopti? Intreba razand .
Back to top Go down
Sponsored content





Tained purity - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Tained purity   Tained purity - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Tained purity
Back to top 
Page 5 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Burried memories :: Orasul si alte zone :: Cafenea-
Jump to: